SEMINÁŘ

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste se sbalili a procestovali kus světa? Nebo, jak by se dalo vydělávat, a přitom si užívat života a cestovat?

Přijď se podívat na velký seminář o cestování 29.března v Aule na území Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích. Matouš Vinš z TRAVEL BIBLE ti ukáže, jak na digitální nomádství. Slávek Král z travel blogu se podělí o svou přednášku Afrika jinak a předá ti spoustu rad, jak procestovat svět jen za pár kaček a stejně si cestování užívat a přidají se i kluci s „Feldou do Číny“, kteří se podělí o své cestovatelské příběhy. Nejen triky, inspirace, motivace, ale i odpovědi na tvé otázky tě čekají v Aule od 14:00. Těšíme se na tebe!

 

 

HARMONOGRAM:

DIGITÁLNÍ NOMÁDSTVÍ:

Matouš Vinš – 14:00

Kdo vlastně je digitální nomád? Člověk, který dlouhodobě cestuje a živí ho práce přes internet. Může přitom být jak freelancer, tak zaměstnanec či podnikatel.

Digitální nomádství je stále sílící trend a jedno z funkčních řešení rostoucí pracovní zátěže a nedostatku dovolené. Chcete se také stát nomádem? Maouš Vinš z portálu TRAVEL BIBLE, který má s digitálním nomádstvím již letité zkušenosti vám ukáže, jak na to a prozradí celou řadu rad a tipů včetně destinací, kam se vydat, jak cestovat nebo v čem nejlépe pracovat/podnikat.

 

FELDOU DO ČÍNY:

Ondra Šmolík – 15:20

4 studenti, 20 let stará auta za 2000 Kč, 22 zemí Evropy a Asie, 20000 km, 60 dní a 5000 metrů vysoké hory. Neuvěřitelný příběh několika studentů, kteří se rozhodli změnit svůj rutinní život a vydat se za dobrodružstvím napříč světadíly. Starou felícií až do Číny a zpět!

 

LOW COST TRAVEL – AFRIKA:

Slávek Král – 16:30

O svoje vychytávky, jak cestovat za babku se po své druhé cestě kolem světa a Africe stopem podělí Slávek Král z travel blogu.

Afrika jinak – půl roku stopování, dobrovolničení a kempování po 14ti zemích Afriky. Jak si stopnout letadlo, loď, policejní auto, koně nebo pašeráky drog? Jaký to je, když vás obklíčí 200 slonů v safari? Jak náročný může být objet Mauritius na kole? Dobrovolničení na 7mi různých místech, spaní u Masajů, malárie a brutal lowcost cestování z důvodu poznání místních kultur zažijete přes video-přednášku, která vás namotivuje vyjet hned teď a poznat Svět.

Událost na FB zde: CESTUJ, PODNIKEJ A ŽIJ

VSTUPENKY: Vstupenky prodáváme skrze portál ticketon.cz

     Student:      60 Kč

* při vstupu je nutné prokázat se studentským průkazem

      Normální:  100 Kč

 

Na místě:
Student 80 Kč
Normální 120 Kč