Vzdělávací kurzy

Kurzy, které nakopnou vaše podnikáníEmail marketing online summit (záznam)Ochrana osobních údajů, vyžádaná obchodní sdělení a GDPR. Budování databáze a následná komunikace pro získání důvěry. Péče o zákazníka jako klíč k opakovanému prodeji, automatizace e-mailingu. Aktuální trendy e-mail marketingu Inspirativní příběhy z praxe


dozvědět se více


CopykillerNejpropracovanější online kurz o copywritingu na českém trhu, ve kterém se naučíte nejen, jak psát skvělé texty, ale i jak psát skvělé texty, které prodávají. Naučíte se používat ověřené principy, osvojíte si fungující postupy, získáte konkrétní návody, pochopíte rozdíly mezi skvělým textem a textem, který prodává a další informace, které vám pomohou kouzlit s textem.


dozvědět se více


Online StratégJe první online kurz, který spojuje dohromady nejefektivnější nástroje online marketingu, psychologii prodeje a praxí prověřené strategie online prodeje. Více než 150 myšlenek, nápadů, otázek, které online podnikání dostanou na úplně jinou úroveň.


dozvědět se více


E-mail ninja10 dílný emailový kurz, který nakopne váš email marketing. Naučíte se, jak sbírat kontakty, jak s nimi komunikovat, jak připravit neodolatelný magnet, jak psát emaily, které budou vaši odběratelé otevírat, jak své databázi efektivně prodávat a v neposlední radě, jak vše maximálně automatizovat. Email marketing je stále jeden z nejúčinnějších prodejních kanálů, naučte se v něm chodit.


dozvědět se více


Social sprinters: prodávej na FacebookuNaučte se, jak vydělávat na Facebooku pomocí správně cílené reklamy a kvalitního obsahu. Dozvíte se také, jak z Facebooku získávat dlouhodobě více zákazníků, jak udělat z “lajku” platícího zákazníka nebo jak věci automatizovat a šetřit čas.


dozvědět se více


Affiliate AcademyAkademie je určena pro obchodníky (inzerenty), tedy majitele produktu / e-shopu, kteří hledají partnery pro spolupráci. Online kurz sestává ze 12 modulů, které vás provedou jednotlivými kroky přípravy a správy provizního programu. K základním modulům ještě získáte spousty dalších dílčích videí nebo užitečné nástroje, které můžete okamžitě aplikovat do svého byznysu.


dozvědět se více


Digitální nomádství & práce na dálkuNaučte se pracovat odkudkoliv na světě. Cestujte, pracujte a užívejte si zároveň. Kurz vám ukáže, jak získat vhodnou práci, vydělávat dostatek peněz, udržet si pracovní morálku, jak řídit projekty bez schůzek, jaké aplikace se vám budou hodit nebo jak co nejsnadněji dlouhodobě cestovat a mnoho další.


dozvědět se více

Online nástroje a aplikace pro vaše podnikáníMioWebSnadno ovladatelná aplikace pro tvorbu profesionálních webů. Můžete se na webu pohybovat jako návštěvník, zároveň ale máte možnost upravovat veškerý jeho obsah. K dispozici obdržíte široké množství šablon a elementů, díky kterým si snadno a rychle vytvoříte web podle svých představ. Skvělé na tom je, že nemusíte být žádný programátor nebo IT master, uživatelské rozhraní je úplně pro každého a zvládne ho každý.


dozvědět se více


FAPIZautomatizujte své podnikání. FAPI vám zautomatizuje prodej na internetu a většinu věcí, které byste si směrem k fakturaci museli zdlouhavě dělat sami, udělá za vás. Nemusíte tak ztrácet čas vystavováním faktur, sledováním plateb, jejich párováním, zasíláním upomínek nebo zasíláním objednaných produktů. Navíc ve FAPI máte ucelený přehled všech objednávek a dalších potřebných dokumentů, které jdou snadno exportovat do potřebných formátů.


dozvědět se více


SmartEmailingJe nástroj pro snadné a rychlé rozesílání hromadných emailů, se zpětnou statistikou, kdo emaily čte, nebo kliká na odkazy. Nástroj disponuje spousty užitečnými elementy, jako je automaticky plánovaná rozesílka, tvorba vlastních formulářů nebo šablon či personalizace emailů a další. To vše v přehledném a lehce ovladatelném prostředí. Do 200 kontaktů v databázi je aplikace zdarma, takže si ji v klidu můžete vyzkoušet v akci.


dozvědět se více


SupportBoxJe software, který umožňuje zjednodušit, automatizovat a delegovat podporu zákazníků / klientů skrze e-mail a pomůže vám tak zefektivněte vaše podnikání.


dozvědět se více


AffilBoxJe jednoduchý nástroj, který vám pomůže vytvořit síť partnerů, kteří budou propagovat a prodávat Váš produkt a pomůžou vám s růstem Vašeho podnikání.


dozvědět se více

MS OfficeMS Excel: Od začátečníka profíkemV průběhu školení MS Excel zjistíte, jak správně pracovat s klasickými tabulkami, dozvíte se pokročilé postupy při práci v Excelu, naučíte se konsolidovat data a práci s kontingenčními tabulkami a mnoho dalšího.


dozvědět se více


MS Word: Profesionální tvorba dokumentůV online kuru se naučíte vytvářet dokumenty, správně vytvářet odstavce, formátovat text nebo vytvářet seznamy. Pokročíte až k automatizaci vaší práce – využívání stylů ve Wordu, vložení tabulek či práci s obrázky. Citace, číslování stránek, upozornění na časté chyby a další.


dozvědět se více


MS PowerPoint: Tvorba profesionální prezentace od A do ZŠkolení vás provede cestou od vytváření prezentace až po její obohacení vizuálními efekty a animacemi. Kurz vám také odhalí odhalí tipy pro upoutání publika a přesvědčivost prezentace.


dozvědět se více


MS OneNote: Kompletní průvodceNaučíte se pracovat se sdílenými poznámkami, shromažďovat poznámky, jednoduše, efektivně a rychle je vyhledávat, ale i sdílet s jinými uživateli. V průběhu školení MS Office získáte ozkoušené a zajímavé tipy triky při práci s touto aplikací a zároveň díky tomu své činnosti, které budete vykonávat velmi jednoduše zefektivníte.


dozvědět se více

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým studentům. Můžete se s nimi učit odkudkoliv a kdykoliv. Kurzy vás naučí číst, psát, mluvit, rozumět a kombinovat. Přestaňte s učením jazyků začínat, naučte se je.Angličtina


dozvědět se více


Němčina


dozvědět se více


Francouština


dozvědět se více


Španělština


dozvědět se více


Ruština


dozvědět se více


Italština


dozvědět se více

Další vzděláváníTravelHacking: Kurz o tom, jak procestovat svět levně nebo zdarmaObjev možnosti, jak srazit na minimum všechny hlavní náklady jako je ubytování, doprava na místě nebo bydlení. A přitom tak, abys nepřišel o svůj standard.


dozvědět se více


Photoshop pro začátečníkyV tomto kurzu se dozvíte, jak s Photoshopem pracovat při tvorbě reklamy, bannerů, webových stránek nebo jiných zajímavých nápadů, které chcete přenést do digitální podoby. Také zjistíte, jak správně přispívat svými výtvory na sociální sítě.


dozvědět se více


Time management – získejte superschopnost zítřkaV tomto online kurzu se naučíte, jak ušetřit 1–2 hodiny denně, jak se naučit pracovat s prioritami, zbavit se návalu práce a stresu a mít vše pod kontrolou.


dozvědět se více


Tajemství sebevědomé ženySebevědomí je cestou k plnému životu. Je podmínkou rovnoprávného vztahu, profesního růstu i dobrého pocitu ze sebe sama. Ženské sebevědomí je křehčí než mužské a obsahuje podstatně více položek. Vykročte vstříc svému sebevědomí, bohatě se vám odmění.


dozvědět se více