Knihovnička7 návyků skutečně efektivních lidíNejúspěšnější kniha Stephen Covey objasňuje 7 návyků – základní návyky efektivity. Tyto návyky vycházejí z principů, tvoří základ charakteru osobnosti, ukazují správnou cestu a umožňují efektivně jednat a řešit problémy v pracovním i osobním životě.
Tuto knihu by si dle našeho názoru měl přečíst každý, kdo se chce stát nejen efektivním, ale především lídrem zastávajícím a řídícím se správnými principy.

přejít do obchodu


Jak získávat přátele a působit na lidiDle našeho názoru jedna z nejlepších, možná i ta nejlepší kniha o tom, jak jednat s lidmi a získávat přátele, která byla kdy napsána. Tato kniha splnila očekávání mnoha lidí a její zásady stále platí. Naučíte se změnit lidi, aniž byste se jich dotkli, vzroste váš vliv i schopnost dotahovat věci do konce, dozvíte se, jak kritizovat, a přesto zůstat oblíbení nebo se dočtete o síle úsměvu a další.

přejít do obchodu


Mnich, který prodal své ferrariPatří mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“ inspiruje miliony čtenářů na celém světě. Vypráví příběh o slavném a bohatém právníkovi Julianu Mantlovi, jenž se ocitl na pokraji smrti, když jednoho dne v přeplněné soudní síni utrpěl infarkt. Jeho fyzický kolaps je provázen krizí duchovní, která jej donutí hluboce se zamyslet nad neutěšeným stavem svého života a vydat se hledat odpovědi na nejdůležitější otázky lidského bytí.

přejít do obchodu


Den, kdy jsem se naučil žít
Jedná se o poutavě napsaný příběh, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu.

přejít do obchodu


Bohatý táta, chudý tátaMyslíte si, že to, co vás učí ve škole, nemá nic společného s vaším životem? Myslíte si, že vás škola nepřipravuje na skutečný život? Jestliže jste na tyto otázky odpověděli "ano", je tato kniha určena právě vám! Tato kniha by měla být v knihovničce každého, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislý – jedinečný úvod do psychologie bohatství.

přejít do obchodu


Podnikatelský mýtusTato kniha odpovídá na otázku proč 80 % podnikatelů během prvních dvou let zkrachuje. Konzultant Michael E. Gerber díky zkušenostem z malého a středního podnikání vysvětluje, jak z obyčejné firmy udělat úspěšný byznys a vyhnout se problémům, které pohltí v začátcích 80% malých firem. Gerber vás provede všemi kroky, které je nutné v životě společnosti udělat - od dětských podnikatelských let přes dospívání až po dospělou fungující a perspektivní firmu.


Konec prokrastinaceTato knížka není o prokrastinaci jako takové, ale o změně návyků. O nastavení svého myšlení tak, aby i cesta a řešení problému nám přinášela uspokojení. Jak si organizovat den, čas, či změnit své návyky. Pokud soupeříte ráno s tím, že se vám nechce dělat to či ono. Dávali jste si předsevzetí, která jste nedodrželi, tak Petr má opravdu jednoduché, ale účinné triky, jak si s tím poradit a dosáhnout toho co chcete.

přejít do obchodu


Myslete na velké cíle a dobře se bavte


Bill Zanker založil firmu The Learning Annex s pěti tisíci dolary. Postupně z ní vytvořil firmu s příjmem pěti milionů dolarů ročně. To bylo předtím, než se potkal s Donaldem Trumpem. O třicet měsíců později, když se Zanker naučil myslet ve velkém, začala jeho firma The Learning Annex vydělávat prodejem sto milionů ročně. A rozrůstá se dál. Oba představují živé příklady toho, jak myslet ve velkém a jak poznat, kdy je třeba agresivně podpořit své názory, a to bez ohledu na to, co by mohli vaši kritikové nebo oponenti říci. To vám může napomoci dosáhnout co největších osobních a profesních úspěchů.

přejít do obchodu


Čtyřhodinový pracovní týdenSystém „otroč -> šetři -> odpočívej“, kdy člověk v mládí po celé dny dře a vlastní život jakoby odkládá na důchod, se evidentně přežil a Ferriss ve své knize představuje způsoby, jak si užívat života i v produktivním věku. Dokládá, že luxusní životní styl, ještě před dvaceti lety vyhrazený jen milionářům, je dnes dostupný každému - jak díky AdWords přitáhnout zákazníky, jak si najmout virtuálního asistenta, co vše vyřizuje za mě atd.

přejít do obchodu


Travel BibleTohle by měl být základ každého cestovatele nebo nomáda. V knížce naleznete stovky rad a tipů, jak levně cestovat, pracovat nebo podnikat odkudkoliv na světě, jak si najít v zahraničí práci, jak na letenky a ubytování, příběhy z cest a tipy na dobrodružství, jak efektivně na cizí jazyky a hromadu dalšího.

přejít do obchodu


Jakubův cestovatelský deníkInspirace. Do svých čtyřiceti let byl Jakub gaučový povaleč. O dva roky později se postavil na hranice Mexika a USA a se šest a půl kilovým batohem na zádech vyrazil na sever. Šel pouští, kličkoval mezi chřestýši a jedovatými keři, vystoupal do hor Sierry Nevady, brodil se sněhem, bránil jídlo před svišti a mývaly, koupal se v oregonských jezerech. Po 121 dnech a 4 448 kilometrech dorazil na hranice s Kanadou a jeho život už asi nikdy nebude stejný jako předtím.

přejít do obchodu


Inteligentní investorTohle je základ pro každého, kdo chce investovat do akcii. Nadčasově platné přístupy Grahamovy filozofie jsou podány formou vhodnou pro laiky a jsou doplněny o komentář uznávaného finančního analytika časopisu Money Jasona Zweiga, který aplikuje Grahamovy moudré rady, analytické přístupy a výstražné příběhy na dnešní tržní podmínky.

přejít do obchodu


Můžeš vše, co chcešchcete se probouzet každý den s radostí? Chcete žít svými sny? Chcete mít pořád plno energie, nápadů a inspirace? Můžete žít život podle svých snů. Nebojte se připustit si tuhle možnost. Být tím, kým jste, je vaším posláním. Přirozeností.

přejít do obchodu


Jak vydělávat více díky affiliate marketingu


Praktický návod pro všechny, kdo chtějí vybudovat armádu obchodníků, kteří budou prodávat za ně, a nemají víc než hodinu týdně.

přejít do obchodu


Podnikání na AmazonuV knize najdete podrobný návod, jak začít podnikat s fyzickými produkty pod vlastní značkou na Amazonu. Celkem deset kapitol popisuje tento byznys model od úplného začátku, až po prodej zaběhnuté firmy a dosažení finanční svobody.

přejít do obchodu


Nejbohatší muž v BabylóněNejlepší kniha, která byla napsána na téma bohatství.Miliónům čtenářů pomohly známé "Babylónské příběhy". Jsou nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Jsou psány jazykem jednoduchým tak jako bible. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k prosperitě a ke spokojenosti.